Tylko do 25 maja trwa rekrutacja do Szkoły Letniej "Nauczanie o Holokauście"!

TRWA REKRUTACJA DO X SZKOŁY LETNIEJ "NAUCZANIE O HOLOKAUŚCIE"

- NA PAŃSTWA ZGŁOSZENIA CZEKAMY TYLKO DO 25 MAJA!

Nauczycieli i edukatorów zapraszamy do udziału w X Międzynarodowej Szkole Letniej "Nauczanie o Holokauście", która odbędzie się w dniach 1-7 lipca br. w Krakowie i Oświęcimiu. Organizowana jest ona wspólnie przez CBH, Katedrę UNESCO ds. Edukacji o Holokauście UJ oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center w Skokie, USA przy wsparciu finansowym Claims Conference. Conference on Jewish Material Claims Against Germany, Inc.

Zaproszeni przez nas wykładowcy to wybitni znawcy przedmiotu, nauczyciele akademiccy i eksperci z Polski, USA i Izraela, którzy gwarantują wysoki poziom realizacji programu. Mamy nadzieję, iż udział w Szkole Letniej Nauczanie o Holokauście pozwoli Państwu poszerzyć wiedzę na temat sposobów uczenia o Holokauście, wzbogacić swój warsztat metodyczny oraz ułatwi nawiązanie współpracy z innymi nauczycielami.

Rekrutacja trwa do 25 maja, a udział w Szkole Letniej jest bezpłatny. Więcej informacji dotyczących rekrutacji, w tym formularz rekrutacyjny, znajdą Państwo na stronie internetowej CBH.

Data opublikowania: 15.05.2015
Osoba publikująca: Kinga Gajda