Dla studentów

Propozycja stażu

28.10.2015
więcej o Propozycja stażu

Zakończenie roku uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej

22.10.2015
Tradycyjnie już uniwersytecka trzecia klasa kompetencji międzykulturowej prowadzona przez dr Kingę Annę Gajdę spotkała się w Collegium Maius, aby zakończyć swoją dwuletnią współpracę z Instytutem Europeistyki.
więcej o Zakończenie roku uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej

International Research Conference on Education about the Holocaust

19.10.2015
On behalf of the IHRA's Steering Committee on Education Research and the University of Teacher Education in Lucerne, Switzerland, it is our pleasure to invite you to the concluding conference of the IHRA Education Research Project.
więcej o International Research Conference on Education about the Holocaust

Publikacja - Zdzisław Krudzielski architekt jaworzniańskiej rzeczywistości

14.10.2015
Ukazała się poprojektowa publikacja zatytułowana Zdzisław Krudzielski architekt jaworzniańskiej rzeczywistości redagowana przez dr Kingę Annę Gajdę oraz mgr Anetę Pazik.
więcej o Publikacja - Zdzisław Krudzielski architekt jaworzniańskiej rzeczywistości

Seminarium naukowe The human rights in the genetic and functional perspective

13.10.2015
W dniu 17 października 2015 r. (sobota) o godz. 11.00, w sali 1.12, odbędzie się seminarium naukowe pt. The human rights in the genetico and functional perspective