Dla studentów

Dyżury w sesji prof. Tkaczyńskiego

16.06.2015
Prof. Jan Tkaczyński uprzejmie informuje, że jego dyżury w okresie sesji odbędą się 17 czerwca (środa) oraz 24 czerwca (środa) w godzinach 13.00-14.30.
więcej o Dyżury w sesji prof. Tkaczyńskiego

11.06.2015
W 16-tej edycji Rankingu Kierunków Studiów magazynu „PERSPEKTYWY" Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ został uznany najlepszą jednostką w Polsce kształcącą w kategorii KULTUROZNAWSTWO I WIEDZA O KRAJACH I REGIONACH!!! Możemy również pochwalić się przyznaniem drugiego miejsca w kategorii POLITOLOGIA I STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE. W tej kategorii nieznacznie lepszy okazał się tylko UW.
więcej o Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ został uznany najlepszą jednostką w Polsce kształcącą w kategorii KULTUROZNAWSTWO I WIEDZA O KRAJACH I REGIONACH!!!

10.06.2015
W dniach 24-26 września 2015 r. odbędzie się w naszym Instytucie międzynarodowa, interdyscyplinarna konferencja zatytułowana „Europejskie narracje – Europa i Unia Europejska w XXI wieku jako przedmiot politycznych, społecznych i kulturowych konstrukcji".
więcej o Międzynarodowa konferencja "Europejskie narracje" - call for papers do 15 lipca 2015

NIEMCOZNAWSTWO STUDIA II STOPNIA OD ROKU 2015/16

10.06.2015
Od roku akademickiego 2015/16 studia na kierunku Europeistyka, specjalność Niemcoznawstwo według nowej formuły.
więcej o NIEMCOZNAWSTWO STUDIA II STOPNIA OD ROKU 2015/16

10.06.2015
Dr Kinga Anna Gajda oraz mgr Aneta Pazik zostały zaproszone do koordynowania merytorycznego oraz metodologicznego projektu zatytułowanego Zdzisław Krudzielski jako architekt industrialnej i społecznej rzeczywistości jaworzańskiej.
więcej o Zdzisław Krudzielski jako architekt industrialnej i społecznej rzeczywistości jaworzańskiej