Dla studentów

Zapraszamy do lektury nowego numeru PWPM!
ogloszenia

Zapraszamy do lektury nowego numeru PWPM!

07.02.2024
Najnowszy numer rocznika Problemy Współczesnego Prawa Międzynarodowego, Europejskiego i Porównawczego - vol. XXI, 2023 jest już dostępny online.
więcej o Zapraszamy do lektury nowego numeru PWPM!
english en en_announcement

erasmus-ceepus-meeting-2024

więcej o erasmus-ceepus-meeting-2024
Nocna nauka w Bibliotece Jagiellońskiej (29 stycznia do 2 lutego)
en ogloszenia

Nocna nauka w Bibliotece Jagiellońskiej (29 stycznia do 2 lutego)

15.01.2024
W dniach od 29 stycznia do 2 lutego Czytelnia Główna, Czytelnia Materiałów Własnych i Biblioteka Austriacka będą czynne do północy.
więcej o Nocna nauka w Bibliotece Jagiellońskiej (29 stycznia do 2 lutego)
Nabór na stanowisko asystenta badawczego - projekt Reclaim
en praca

Nabór na stanowisko asystenta badawczego - projekt Reclaim

23.02.2024
Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na stanowiska asystentów/asystentek naukowych została zakończona.
więcej o Nabór na stanowisko asystenta badawczego - projekt Reclaim
konferencja en

09.01.2024
Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji studencko-doktoranckiej pt. (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe, która odbędzie się 12 stycznia, w budynku WSMiP, przy ul. Reymonta 4, w sali nr 543.

Konferencja towarzyszy projektowi prof. Kingi Anny Gajdy pt. "The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe."
więcej o Konferencja studencko-doktorancka (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe - 12.01.2024