Dla studentów

Estoril Political Forum

27.06.2017
Prof.Mach w dyskusji na temat kondycji UE podczas Estoril Political Forum, w dyskusji biorą udział Jose Manuel Barroso, John O'Sullivan i Wilhelm Hofmeister.
więcej o Estoril Political Forum

Euroculture Scholar Conference 'Visions and Revisions of Europe'

23.06.2017
Euroculture Krakow kindly invites you to Scholar Conference 'Visions and Revisions of Europe' on 29th of June 2017.
więcej o Euroculture Scholar Conference 'Visions and Revisions of Europe'

Images of the Unseen - Obrazy niewidzialnych

22.06.2017
Dziekan WSMiP zaprasza na cykl wydarzeń Images of the Unseen - Obrazy niewidzialnych - spojrzenie na kryzys migracyjny.
więcej o Images of the Unseen - Obrazy niewidzialnych

Dyżury w czasie sesji

21.06.2017
więcej o Dyżury w czasie sesji

Kraków mniejszości etnicznych i narodowych. Gra miejska

19.06.2017
Zakończył się projektu realizowany przez uczniów uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowych oraz członków Koła Naukowego Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zatytułowany Kraków mniejszości etnicznych i narodowych. Gra miejska, który został zrealizowany przez uczniów dla uczniów. Jego koordynatorem była dr Kinga Anna Gajda.
więcej o Kraków mniejszości etnicznych i narodowych. Gra miejska