KN Europeistyki UJ serdecznie zaprasza na pierwsze po reaktywacji spotkanie członków i sympatyków.
więcej o Spotkanie KN Europeistyki Idea Studiów Europeistycznych - narodziny, rozwój, perspektywy

Quo vadis Europo? Integrująca się Europa w procesie zmian

Ukazał się 37 numer Politeji zatytułowany Quo vadis Europo? Integrująca się Europa w procesie zmian pod redakcją dr hab. Dariusza Niedźwiedzkiego oraz dr Joanny Orzechowskiej-Wacławskiej.
więcej o Quo vadis Europo? Integrująca się Europa w procesie zmian

Certyfikat Wielkiego Serca dla IE

więcej o Certyfikat Wielkiego Serca dla IE

Dzień Otwarty

Instytut Europeistyki wziął udział w Dniu Otwartym UJ w Auditorium Maximum UJ. Instytut reprezentowali przewodniczący naszych kół naukowych.
więcej o Dzień Otwarty

Konkurs obejmuje książki w języku angielskim, dotyczące tematyki europejskiej, w szczególności w obszarze nauk humanistycznych i społecznych.
więcej o Konkurs o nagrodę im. Józefa Retingera na najlepszą książkę anglojęzyczną w dziedzinie europeistyki