Publikacja - Zdzisław Krudzielski architekt jaworzniańskiej rzeczywistości

Ukazała się poprojektowa publikacja zatytułowana Zdzisław Krudzielski architekt jaworzniańskiej rzeczywistości redagowana przez dr Kingę Annę Gajdę oraz mgr Anetę Pazik.
więcej o Publikacja - Zdzisław Krudzielski architekt jaworzniańskiej rzeczywistości

Seminarium naukowe The human rights in the genetic and functional perspective

W dniu 17 października 2015 r. (sobota) o godz. 11.00, w sali 1.12, odbędzie się seminarium naukowe pt. The human rights in the genetico and functional perspective
więcej o Seminarium naukowe The human rights in the genetic and functional perspective

Panel dyskusyjny "Uchodźcy, emigranci - merytorycznie"

Wczoraj wieczorem w auli Auditorium Maximum UJ odbył się panel dyskusyjny "Uchodźcy, emigranci - merytorycznie". Uczestnikiem dyskusji był pracownik naszego Instytutu – dr Wojciech Burek.
więcej o Panel dyskusyjny "Uchodźcy, emigranci - merytorycznie"

Szkolenie uniwersyteckie

Informujemy, iż pierwsze spotkanie w ramach kursu „Szkolenie uniwersyteckie" odbędzie się w przyszły piątek, tj. 16 października 2015 r.
więcej o Szkolenie uniwersyteckie

Spotkanie z prof. dr Susanne S. SCHÜTTEMEYER

W dniu 9 października 2015 r. (piątek) o godz. 10.00, w sali 1.22, odbędzie się spotkanie z prof. dr Susanne S. SCHÜTTEMEYER.
więcej o Spotkanie z prof. dr Susanne S. SCHÜTTEMEYER