Odsłonięcie tablicy upamiętniającej International Youth Meeting 2014

Dnia 2. maja 2015 w miejscowości Wapienne została uroczyście odsłonięta tablica upamiętniająca International Youth Meeting 2015 - Europe of Youth, Europe of Peace, podczas którego, z okazji 100-lecia rozpoczęcia I Wojny Światowej, młodzi ludzie z całej Europy napisali tzw. "Kartę Młodej Europy".
więcej o Odsłonięcie tablicy upamiętniającej International Youth Meeting 2014

Informujemy, że nowy termin zgłaszania referatów mija 15 maja 2015 roku.
więcej o Przedłużenie terminu zgłaszania referatów na konferencję Nowe polskie prawo konsularne

Nakładem Wydawnictwa UJ ukazała się najnowsza książka pod redakcją prof. Jana W. Tkaczyńskiego i dra Marka Świstaka "Wybrane polityki publiczne Unii Europejskiej. Stan i perspektywy".
więcej o Książka pod redakcją prof. Jana W. Tkaczyńskiego i dra Marka Świstaka "Wybrane polityki publiczne Unii Europejskiej. Stan i perspektywy"

Warsztaty na konferencji Multikulturowość w edukacji historycznej

Dr Kinga Anna Gajda oraz doktorantki WSMiP: mgr Ewelina Malik oraz mgr Katarzyna Suszkiewicz zostały zaproszone w roli ekspertów na międzynarodową konferencję zorganizowaną przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zatytułowaną „Multikulturowość w edukacji historycznej/ Interculturalism in historical education, która odbyła się w Warszawie w dniach 20-22.04.2015.
więcej o Warsztaty na konferencji Multikulturowość w edukacji historycznej

Praktyki na Forum w Krynicy - rekrutacja do 3 maja

Serdecznie zapraszamy do udziału w praktykach studenckich podczas XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy (8-10 września 2015) oraz związanego z nim VI Festiwalu Biegowego (11-13 września 2015).
więcej o Praktyki na Forum w Krynicy - rekrutacja do 3 maja