Projekt HaZarD

Zakończył się uniwersytecki projekt HaZarD (Harmonizacja zarządzania dydaktyką na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie" w latach 2013 – 2014). Nasi pracownicy wzięli udział w szkoleniach i konferencjach. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia na temat bibliografii publikacji pracowników i oceny nauczyciela akademickiego oraz konferencja na temat przeciwdziałania dyskryminacji.
więcej o Projekt HaZarD

Projekt uniwersyteckich klas kompetencji międzykulturowych

1 i 3 uniwersytecka klasa kompetencji międzykulturowych rozpoczęła prace w projekcie zatytułowanym: Wpływ e-votingu na partycypację wyborczą. Projekt ma charakter badawczo-dydaktyczny. W odniesieniu do aspektu badawczego celem projektu jest zweryfikowanie, czy wprowadzenie nowych metod głosowania może stanowić czynnik pozytywnie wpływający na frekwencję wyborczą wśród młodzieży.
więcej o Projekt uniwersyteckich klas kompetencji międzykulturowych

Sukces sportowy studentki p. Ewy Ciembroniewicz

Studentka Wiedzy o Holokauście i totalitaryzmach p. Ewa Ciembroniewicz wywalczyła w VI Mistrzostwach Świata Wushu Tradycyjnego (23-29.10.2014 Chizhou, Chiny) srebro w kategorii form ręcznych południowych nanquan - seniorki oraz brąz w kategorii form z inną bronią południową - other nanquan apparatus. serdecznie gratulujemy!
więcej o Sukces sportowy studentki p. Ewy Ciembroniewicz

Zakończył się Tydzień Jakości Kształcenia

Zakończył się Tydzień Jakości Kształcenia - projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. W licznych warsztatach i wykładach wzięli udział także pracownicy i studenci Instytutu Europeistyki.
więcej o Zakończył się Tydzień Jakości Kształcenia

Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja "Holokaust i współczesny świat"

W dniach 23-24 kwietnia 2015 roku w Krakowie odbędzie się Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja pt. "Holokaust i współczesny świat", organizowana wspólnie przez Uniwersytet Gdański, McGill University w Montrealu, Katedrę UNESCO ds. Edukacji o Holokauście Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Centrum Badań Holokaustu.
więcej o Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja "Holokaust i współczesny świat"