„Efekt ESK. Jak konkurs na Europejską Stolicę Kultury zmienił polskie miasta”

Nakładem wydawnictwa NOMOS ukazała się książka „Efekt ESK. Jak konkurs na Europejską Stolicę Kultury zmienił polskie miasta” autorstwa Pawła Kubickiego, Bożeny Gierat-Bieroń i Joanny Orzechowskiej Wacławskiej.
więcej o „Efekt ESK. Jak konkurs na Europejską Stolicę Kultury zmienił polskie miasta”

Spotkania podsumowujące projekt Odkrywcy dziedzictwa lokalnego

Na spotkaniach podsumowujących uczniowie zaprezentowali trasę śladami materialnego i niematerialnego dziedzictwa lokalnego oraz opowiedzieli o swoim dziedzictwie lokalnym zaproszonym gościom. Mieli możliwość przedstawienia swojego plakatu naukowego.
więcej o Spotkania podsumowujące projekt Odkrywcy dziedzictwa lokalnego

Estoril Political Forum

Prof.Mach w dyskusji na temat kondycji UE podczas Estoril Political Forum, w dyskusji biorą udział Jose Manuel Barroso, John O'Sullivan i Wilhelm Hofmeister.
więcej o Estoril Political Forum

Euroculture Scholar Conference 'Visions and Revisions of Europe'

Euroculture Krakow kindly invites you to Scholar Conference 'Visions and Revisions of Europe' on 29th of June 2017.
więcej o Euroculture Scholar Conference 'Visions and Revisions of Europe'

Images of the Unseen - Obrazy niewidzialnych

Dziekan WSMiP zaprasza na cykl wydarzeń Images of the Unseen - Obrazy niewidzialnych - spojrzenie na kryzys migracyjny.
więcej o Images of the Unseen - Obrazy niewidzialnych