"The Anglo-American Tradition of Liberty: A view from Europe”

Prof. dr hab. Zdzislaw Mach, Dean of the Faculty of Faculty of International and Political Studies invite all students and staff to an open lecture and book presentation of Professor JoĂŁo Carlos Espada (Catholic University of Portugal) "The Anglo-American Tradition of Liberty: A view from Europe” Date: 1.06.2017
więcej o "The Anglo-American Tradition of Liberty: A view from Europe”

Tu chcę żyć - debata młodych o przyszłości Krakowa z prezydentem

potkajmy się 30 maja w sali obrad Rada Miasta Krakowa - Strona Oficjalna przy pl. Wszystkich Świętych 3/4 o godzinie 18. Przedstawmy swoje wątpliwości, lepiej zrozummy zachodzące w mieście procesy. 🙌Nic o nas bez nas!
więcej o Tu chcę żyć - debata młodych o przyszłości Krakowa z prezydentem

Zaproszenie na konferencję "Migracje w przestrzeni społecznej współczesnej Polski i Europy – kontekst światowy", która odbędzie się w Krakowie, 29-30 maja 2017 roku
więcej o Konferencja "Migracje w przestrzeni społecznej współczesnej Polski i Europy – kontekst światowy"

Wolontariusze poszukiwani - Euroculture Intensive Programme

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się wolontariuszy zainteresowanych pomocą przy przeprowadzeniu Euroculture Intensive Programme (IP), który odbędzie się w dniach 25 czerwca - 1 lipca 2017 w Krakowie.
więcej o Wolontariusze poszukiwani - Euroculture Intensive Programme

Call for Volunteers - UACES Annual Conference 2017

The organising team of the UACES Annual Conference 2017 which will take place on 3 – 6 of September 2017 is looking for volunteers
więcej o Call for Volunteers - UACES Annual Conference 2017