Zaproszenie do udziału w badaniu focusowym w projekcie REDIRECT

Masz mniej niż trzydzieści lat, jesteś pełnoletnia/pełnoletni i od co najmniej około 5-ciu lat mieszkasz w Krakowie?

Zespół badawczy projektu REDIRECT, The REpresentative DIsconnect: diagnosis and strategies for RECTification zaprasza Cię do wzięcia udziału w wywiadzie grupowym dotyczącym doświadczeń młodych ludzi i ich odczuć na temat polityki i demokracji.

Badanie zostanie zrealizowane w drugiej połowie kwietnia w budynku Instytutu Studiów Europejskich przy Reymonta 4. Dokładna data spotkania zostanie ustalona z osobami, które zgłoszą chęć udziału w wywiadzie.

Za udział w badaniu osoby uczestniczące otrzymają zaświadczenia o udziale w badaniu prowadzonym przez UJ w ramach programu Komisji Europejskiej oraz PowerBanki. Podczas wywiadu zapewniamy poczęstunek.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub mailowo na adres: marcin.baumann@uj.edu.pl.

Formularz rekrutacyjny do projektu REDIRECT

logo projektu RedirectInformacje na temat projektu:

REDIRECT

The REpresentative DIsconnect: diagnosis and strategies for RECTification.

Przedstawienie badania fokusowego w ramach projektu REDIRECT - prezentacja