Serdecznie zapraszamy na seminarium poświęcone zmianom klimatu widzianym z perspektywy nauk społecznych i humanistycznych, które odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2023 (czwartek i piątek) w Collegium Novum, ul. Gołębia 24, w sali 30 (I piętro).
więcej o Seminarium New Narratives for a Damaged Planet: Humanities and Social Sciences Perspectives on the Climate Crisis (16-17.11.23)
10 listopada (piątek) wolny od zajęć dydaktycznych

Zgodnie z zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego dzień 10 listopada 2023 r. (piątek) został ustalony dniem wolnym od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę 11 listopada 2023 r.
więcej o 10 listopada (piątek) wolny od zajęć dydaktycznych
Ruszyła rekrutacja do programu MOST

Do 30 listopada trwa rekrutacja do programu MOST na semestr letni 2023/2024.
więcej o Ruszyła rekrutacja do programu MOST
Noc poezji w Instytucie Studiów Europejskich

6 października Instytutem Studiów Europejskich zawładnęła poezja. Czytane były wiersze wybitnej ukraińskiej poetki, Marianny Kijanowskiej.
więcej o Noc poezji w Instytucie Studiów Europejskich
Jesienna edycja Targów Pracy

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego!  Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-27 października 2023 w odświeżonej formule on-line, która umożliwi uczestnikom i uczestniczkom szybki i wygodny dostęp do zaplanowanych spotkań – wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu.
więcej o Jesienna edycja Targów Pracy