Ruszyła rekrutacja do programu MOST

Do 30 listopada trwa rekrutacja do programu MOST na semestr letni 2023/2024.
więcej o Ruszyła rekrutacja do programu MOST
Noc poezji w Instytucie Studiów Europejskich

6 października Instytutem Studiów Europejskich zawładnęła poezja. Czytane były wiersze wybitnej ukraińskiej poetki, Marianny Kijanowskiej.
więcej o Noc poezji w Instytucie Studiów Europejskich
Jesienna edycja Targów Pracy

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego!  Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-27 października 2023 w odświeżonej formule on-line, która umożliwi uczestnikom i uczestniczkom szybki i wygodny dostęp do zaplanowanych spotkań – wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu.
więcej o Jesienna edycja Targów Pracy

więcej o IV Ogólnopolski Kongres Europeistyki - Jaka Europa? Napięcia integracji europejskiej w dobie kryzysów

więcej o Debata: "Razem poprzez kulturę. Integracja mniejszości w Krakowie. Wytyczne dla instytucji kultury." - klip podsumowujący