Wspólne świętowanie w Instytucie Studiów Europejskich

W środę, 13 grudnia, studenci polsko i anglojęzycznych programów studiów europejskich, wraz z pracownikami Instytutu wspólnie obchodzili zbliżające się Święta. Tegoroczna impreza dla studentów i pracowników była wyjątkowa - wzięli w niej udział studenci z całego Instytutu, zarówno z polskich, jak i anglojęzycznych programów, ze wszystkich poziomów studiów.
Jak widać na zdjęciach - było wesoło :)

Wielu chętnych zgromadził konkurs na najbrzydszy świąteczny sweter, było też śpiewanie kolęd (w formacie karaoke) i największe wyzwanie - budowa szopek krakowskich na czas! Klej i brokat były wszędzie, ale w ciągu 15 minut kilka zespołów studenckich stworzyło szopki, które śmiało mogłyby stanąć na wystawie w Krzysztoforach.

Wielkie dzięki dla Pauliny Pilipiuk, zespołu Instytutu, przedstawicieli studentów i Koła Naukowego Europeistyki za przygotowanie imprezy!

Zobacz video galerię

Świąteczne spotkanie studentów ISE UJ