Przedstawiamy raport końcowy w projekcie "Razem poprzez kulturę"

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z raportem, który powstał w efekcie realizacji projektu pt. "Razem poprzez kulturę".

Raport przedstawia wypracowane w procesie partycypacyjnym rekomendacje dla miasta i instytucji kultury dotyczące działań mających na celu integrację osób z doświadczeniem migracji - tzw. nowych mieszkańców - ze starymi.

Redaktorkami raportu są prof. Kinga Anna Gajda (ISE) oraz dr Aniela Radecka (Zakład Studiów Polsko-Ukraińskich), a autorami rozdziałów - poza Gajdą i Radecką - również Carlos Panek oraz Janusz Mucha.

Projekt i wydanie raportu zostały sfinansowane z Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

W imieniu autorek i autorów serdecznie dziękujemy wszystkim ekspertom, przedstawicielom instytucji i miasta oraz osobom z doświadczeniem migracji za podzielenie się swoimi wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.

Raport końcowy w projekcie "Razem poprzez kulturę"
Zobacz video galerię

Raport "Razem poprzez kulturę"