Harmonogram zajęć na semestr letni 2023/24 jest już dostępny.

Znajdziecie tam terminy i lokalizację kursów, na które chcielibyście się zapisać w semestrze letnim.
więcej o Harmonogram zajęć na semestr letni 2023/24 jest już dostępny.
Zapraszamy do lektury nowego numeru PWPM!

Najnowszy numer rocznika Problemy Współczesnego Prawa Międzynarodowego, Europejskiego i Porównawczego - vol. XXI, 2023 jest już dostępny online.
więcej o Zapraszamy do lektury nowego numeru PWPM!
Nocna nauka w Bibliotece Jagiellońskiej (29 stycznia do 2 lutego)

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego Czytelnia Główna, Czytelnia Materiałów Własnych i Biblioteka Austriacka będą czynne do północy.
więcej o Nocna nauka w Bibliotece Jagiellońskiej (29 stycznia do 2 lutego)

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji studencko-doktoranckiej pt. (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe, która odbędzie się 12 stycznia, w budynku WSMiP, przy ul. Reymonta 4, w sali nr 543.

Konferencja towarzyszy projektowi prof. Kingi Anny Gajdy pt. "The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe."
więcej o Konferencja studencko-doktorancka (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe - 12.01.2024
Kondolencje

W związku z wydarzeniami, które miały miejsce 21 grudnia na Uniwersytecie im. Karola w Pradze, społeczność Instytutu Studiów Europejskich UJ składa szczere kondolencje rodzinom ofiar strzelaniny na praskiej uczelni.
więcej o Kondolencje