Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

Trwa rekrutacja na studia <span lang='en'>Una Europa Joint Bachelor of European Studies</span>.  Nie przegap możliwości - zapisy tylko do 1 kwietnia!

Trwa rekrutacja na studia Una Europa Joint Bachelor of European Studies. Nie przegap możliwości - zapisy tylko do 1 kwietnia!

BAES to unikalny, multidyscyplinarny program studiów licencjackich, organizowany wspólnie przez dziewięć europejskich uniwersytetów stowarzyszonych w Una Europa. Studia trwają trzy lata, prowadzone są w języku angielskim.
W ramach programu można studiować na dwóch lub trzech wybranych uczelniach konsorcjum, uzyskując po zakończeniu studiów wspólny dyplom.
więcej o Trwa rekrutacja na studia Una Europa Joint Bachelor of European Studies. Nie przegap możliwości - zapisy tylko do 1 kwietnia!
Zapraszamy na warsztaty dotyczące procesów rekrutacyjnych pt. <span lang='en'>Grow your Eurocareer</span> - 22 marca, w g. 10-14

Zapraszamy na warsztaty dotyczące procesów rekrutacyjnych pt. Grow your Eurocareer - 22 marca, w g. 10-14

Chcesz już dziś zadbać o swój start w karierze zawodowej?

Zapraszamy na certyfikowane warsztaty dotyczące procesów rekrutacyjnych na przykładzie AMS, jednej z największych firm specjalizujących się w procesach rekrutacyjnych z siedzibą w Krakowie.
więcej o Zapraszamy na warsztaty dotyczące procesów rekrutacyjnych pt. Grow your Eurocareer - 22 marca, w g. 10-14
Seminarium naukowe:  Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski - 26 marca (wtorek), godz. 13:15

Seminarium naukowe: Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski - 26 marca (wtorek), godz. 13:15

Zapraszamy na seminarium naukowe, które odbędzie się 26 marca (wtorek), o godz. 13:15, w sali 543 budynku WSMiP przy ul. Reymonta 4.
Naszym gościem będzie pan dr Maciej Danko z Max Planck Institute for Demographic Research w Rostocku, który wygłosi wykład pt. Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski.
więcej o Seminarium naukowe: Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski - 26 marca (wtorek), godz. 13:15
Fact-checking: komu to potrzebne?  Warsztaty online o dezinformacji dla studentów - 25 marca (poniedziałek), g. 17.00

Fact-checking: komu to potrzebne? Warsztaty online o dezinformacji dla studentów - 25 marca (poniedziałek), g. 17.00

Dzięki udziałowi w warsztatach zanurzycie się na moment w mrocznym świecie dezinformacji. Kto i jak wprowadza nas w błąd? W jakich miejscach gnieżdżą się fake newsy? Czy ktokolwiek cokolwiek z tym robi? I w końcu czy fact-checking, czyli weryfikowanie informacji, może pomóc nam lepiej i bezpieczniej korzystać z internetu?
więcej o Fact-checking: komu to potrzebne? Warsztaty online o dezinformacji dla studentów - 25 marca (poniedziałek), g. 17.00
Zapraszamy do udziału w seminarium<span lang='en'>  "Common New Agendas in Turbulent International Environments – German & Polish approaches towards the Eastern Partnership region",  </span> 18 marca (poniedziałek)

Zapraszamy do udziału w seminarium "Common New Agendas in Turbulent International Environments – German & Polish approaches towards the Eastern Partnership region", 18 marca (poniedziałek)

W imieniu organizatorów: prof. dr Andrei Gawrich z Uniwersytetu Justus Liebig w Giessen oraz prof. Magdaleny Góry z Instytutu Studiów Europejskich UJ zapraszamy do udziału w seminarium online "Common New Agendas in Turbulent International Environments – German & Polish approaches towards the Eastern Partnership region" .
Seminarium odbędzie się w poniedziałek, 18 marca, w godz. 9.00-15.45.
więcej o Zapraszamy do udziału w seminarium "Common New Agendas in Turbulent International Environments – German & Polish approaches towards the Eastern Partnership region", 18 marca (poniedziałek)