Zapraszamy na warsztaty o dezinformacji i fact-checkingu - 7 marca, g. 16.30

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dotyczące dezinformacji i fact-checkingu, które odbędą się w naszym Instytucie 7 marca w godz. od 16.30 do 18.00.

Zarejestruj się do 5 marca - liczba miejsc ograniczona!
więcej o Zapraszamy na warsztaty o dezinformacji i fact-checkingu - 7 marca, g. 16.30
Trwa rekrutacja na studia <span lang='en'>Una Europa Joint Bachelor of European Studies</span>.  Nie przegap możliwości - zapisy tylko do 1 kwietnia!

BAES to unikalny, multidyscyplinarny program studiów licencjackich, organizowany wspólnie przez dziewięć europejskich uniwersytetów stowarzyszonych w Una Europa. Studia trwają trzy lata, prowadzone są w języku angielskim.
W ramach programu można studiować na dwóch lub trzech wybranych uczelniach konsorcjum, uzyskując po zakończeniu studiów wspólny dyplom.
więcej o Trwa rekrutacja na studia Una Europa Joint Bachelor of European Studies. Nie przegap możliwości - zapisy tylko do 1 kwietnia!
Harmonogram zajęć na semestr letni 2023/24 jest już dostępny.

Znajdziecie tam terminy i lokalizację kursów, na które chcielibyście się zapisać w semestrze letnim.
więcej o Harmonogram zajęć na semestr letni 2023/24 jest już dostępny.
Zapraszamy do lektury nowego numeru PWPM!

Najnowszy numer rocznika Problemy Współczesnego Prawa Międzynarodowego, Europejskiego i Porównawczego - vol. XXI, 2023 jest już dostępny online.
więcej o Zapraszamy do lektury nowego numeru PWPM!
Nocna nauka w Bibliotece Jagiellońskiej (29 stycznia do 2 lutego)

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego Czytelnia Główna, Czytelnia Materiałów Własnych i Biblioteka Austriacka będą czynne do północy.
więcej o Nocna nauka w Bibliotece Jagiellońskiej (29 stycznia do 2 lutego)