Biblioteka IE - semestr letni 2011/2012

Informujemy, że w semestrze letnim roku akademickiego 2011/2012 korzystać można z biblioteki IE - od poniedziałku do czwartku, a także w soboty zjazdowe.
więcej o Biblioteka IE - semestr letni 2011/2012

Zaproszenie do udziału w programie FASPE

Centrum Badań Holokaustu zaprasza do wzięcia udziału w programie FASPE (Fellowships at Auschwitz for the Study of Professional Ethics) realizowanego pod auspicjami The Museum of Jewish Heritage w Nowym Yorku. W tym roku w ramach współpracy między FASPE a Centrum Badań Holokaustu UJ 4 polskich studentów może dołączyć do grupy amerykańskich seminarzystów.
więcej o Zaproszenie do udziału w programie FASPE

Zaproszenie na spotkanie z Rafałem Rudnickim -15 marca 2012 r.

Koło Naukowe Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na spotkanie z Rafałem Rudnickim, Kierownikiem Wydziału Komunikacji i Informacji Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, które odbędzie się 15 marca 2012 r.
więcej o Zaproszenie na spotkanie z Rafałem Rudnickim -15 marca 2012 r.

VII Międzynarodowa Szkoła Letnia dla Nauczycieli - nauczanie o Holokauście

W dniach 2-8 lipca 2012 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się siódma edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście. Program jest wspólnym przedsięwzięciem polskich i zagranicznych instytucji: Centrum Badań Holokaustu UJ, Instytutu Europeistyki UJ, Illinois Holocaust Museum and Education Center, Skokie, USA, Instytutu Pamięci Męczenników i Bohaterów Holokaustu Yad Vashem w Jerozolimie oraz Żydowskiego Muzeum Galicja w Krakowie
więcej o VII Międzynarodowa Szkoła Letnia dla Nauczycieli - nauczanie o Holokauście

Spotkanie Koła Naukowego Niemcoznawstwa -