Dla studentów

konferencja en

09.01.2024
Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji studencko-doktoranckiej pt. (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe, która odbędzie się 12 stycznia, w budynku WSMiP, przy ul. Reymonta 4, w sali nr 543.

Konferencja towarzyszy projektowi prof. Kingi Anny Gajdy pt. "The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe."
więcej o Konferencja studencko-doktorancka (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe - 12.01.2024
Kondolencje
en ogloszenia

Kondolencje

02.01.2024
W związku z wydarzeniami, które miały miejsce 21 grudnia na Uniwersytecie im. Karola w Pradze, społeczność Instytutu Studiów Europejskich UJ składa szczere kondolencje rodzinom ofiar strzelaniny na praskiej uczelni.
więcej o Kondolencje
Zajęcia w dniach 19-22 grudnia
en ogloszenia

Zajęcia w dniach 19-22 grudnia

19.12.2023
Wtorek, 19 grudnia, 13.00-16.30 - godziny dziekańskie

Czwartek i piątek, 21 - 22 grudnia - zajęcia w trybie zdalnym
więcej o Zajęcia w dniach 19-22 grudnia
konferencja

15.12.2023
Serdecznie zapraszamy na seminarium "30 lat funkcjonowania Republiki Słowackiej w przestrzeni międzynarodowej", które odbędzie się 20 grudnia 2023 r. (środa), o godz. 11.30, w budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, przy ul. Reymonta 4, sala 010.
Organizatorem wydarzenia jest Zakład Studiów nad Europą Środkową w Instytucie Studiów Europejskich UJ.
więcej o Zapraszamy na seminarium naukowe "30 lat funkcjonowania Republiki Słowackiej w przestrzeni międzynarodowej" - 20 grudnia 2023 r.
konferencja en

10.12.2023
Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji doktorancko-studenckiej.
Konferencja to wydarzenie towarzyszące projektowi dr hab. Kingi Anny Gajdy pt. "The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe."
Wydarzenie współorganizowane jest przez Koło Naukowe Europeistyki UJ.
więcej o Zapraszamy do udziału w konferencji studencko-doktoranckiej (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe.