Dla studentów

en warsztaty

22.11.2023
We would like to invite all the MA students to a seminar devoted to research on broadly understood EU external relations. If you are planning your MA thesis within this thematic scope and would like to consult your ideas with the leading scholar in the field - prof. Karolina Pomorska, this seminar is for you.

Tuesday, 28/11 at 13.15-14.45, ul. Reymonta 4, in room: TBA
więcej o Master Thesis on EU external relations? Join the clinic with prof. Karolina Pomorska! Tuesday, 28/11 at 13.15-14.45
Nabór na asystenta studenckiego - projekt SHAPEDEM-EU
en praca

Nabór na asystenta studenckiego - projekt SHAPEDEM-EU

14.11.2023
Instytut Studiów Europejskich Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ zaprasza do składania aplikacji na asystenta/asystentkę studenckiego/cką. Wybrany Kandydat/Kandydatka będą pracować przy realizacji projektu badawczego SHAPEDEM-EU

Aplikacje należy składać do 30 listopada 2023 roku.
więcej o Nabór na asystenta studenckiego - projekt SHAPEDEM-EU
Nabór na asystenta ds. badań w niepełnym wymiarze godzin - projekt REDIRECT
en praca

Nabór na asystenta ds. badań w niepełnym wymiarze godzin - projekt REDIRECT

14.11.2023
Instytut Studiów Europejskich Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ zaprasza do składania aplikacji na stanowisko asystenta naukowego w niepełnym wymiarze czasu pracy.
Wybrany Kandydat/Kandydatka będą pracować przy realizacji projektu badawczego REDIRECT.

Aplikacje należy składać do 24 listopada 2023 roku.
więcej o Nabór na asystenta ds. badań w niepełnym wymiarze godzin - projekt REDIRECT
Stypendia doktoranckie EUI we Florencji

Stypendia doktoranckie EUI we Florencji

15.12.2023
European University Institute (EUI) we Florencji zaprasza do składania aplikacji na studia doktoranckie na rok akademicki 2024/2025.
więcej o Stypendia doktoranckie EUI we Florencji
konferencja en

08.11.2023
Serdecznie zapraszamy na seminarium poświęcone zmianom klimatu widzianym z perspektywy nauk społecznych i humanistycznych, które odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2023 (czwartek i piątek) w Collegium Novum, ul. Gołębia 24, w sali 30 (I piętro).
więcej o Seminarium New Narratives for a Damaged Planet: Humanities and Social Sciences Perspectives on the Climate Crisis (16-17.11.23)