Zajęcia w dniach 19-22 grudnia

Wtorek, 19 grudnia, 13.00-16.30 - godziny dziekańskie

Czwartek i piątek, 21 - 22 grudnia - zajęcia w trybie zdalnym
więcej o Zajęcia w dniach 19-22 grudnia

Serdecznie zapraszamy na seminarium "30 lat funkcjonowania Republiki Słowackiej w przestrzeni międzynarodowej", które odbędzie się 20 grudnia 2023 r. (środa), o godz. 11.30, w budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, przy ul. Reymonta 4, sala 010.
Organizatorem wydarzenia jest Zakład Studiów nad Europą Środkową w Instytucie Studiów Europejskich UJ.
więcej o Zapraszamy na seminarium naukowe "30 lat funkcjonowania Republiki Słowackiej w przestrzeni międzynarodowej" - 20 grudnia 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji doktorancko-studenckiej.
Konferencja to wydarzenie towarzyszące projektowi dr hab. Kingi Anny Gajdy pt. "The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe."
Wydarzenie współorganizowane jest przez Koło Naukowe Europeistyki UJ.
więcej o Zapraszamy do udziału w konferencji studencko-doktoranckiej (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe.
Dodatkowe miejsca na wyjazdy na Węgry w ramach programu CEEPUS!

Węgry objęły rotacyjną prezydencję w programie wymiany akademickiej CEEPUS (Central European Exchange Program for University Studies), dzięki czemu otrzymały zwiększone fundusze na przyjazdy studentów w roku akademickim 2023/2024.

Wydłużony termin składania wniosków o mobilność upływa 31 grudnia 2023 r.
więcej o Dodatkowe miejsca na wyjazdy na Węgry w ramach programu CEEPUS!

W związku z trwającą obecnie największą na świecie akcją na rzecz praw człowieka, jaką jest "Maraton Pisania Listów" Amnesty International, Koło Naukowe Europeistyki UJ wraz z KSSM UJ pragnie zaprosić wszystkich studentów, nauczycieli i pracowników Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ w dniach 4-8 grudnia do wzięcia udziału w akcji pisania listów do decydentów, aby upomnieć się o konkretne osoby, których prawa są łamane i postarać się odmienić ich los.
więcej o KNE UJ zaprasza do udziału w "Maratonie Pisania Listów" / "Write for Rights" Amnesty International