Seminarium naukowe:  Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski - 26 marca (wtorek), godz. 13:15

Zapraszamy na seminarium naukowe, które odbędzie się 26 marca (wtorek), o godz. 13:15, w sali 543 budynku WSMiP przy ul. Reymonta 4.
Naszym gościem będzie pan dr Maciej Danko z Max Planck Institute for Demographic Research w Rostocku, który wygłosi wykład pt. Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski.
więcej o Seminarium naukowe: Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski - 26 marca (wtorek), godz. 13:15
Fact-checking: komu to potrzebne?  Warsztaty online o dezinformacji dla studentów - 25 marca (poniedziałek), g. 17.00

Dzięki udziałowi w warsztatach zanurzycie się na moment w mrocznym świecie dezinformacji. Kto i jak wprowadza nas w błąd? W jakich miejscach gnieżdżą się fake newsy? Czy ktokolwiek cokolwiek z tym robi? I w końcu czy fact-checking, czyli weryfikowanie informacji, może pomóc nam lepiej i bezpieczniej korzystać z internetu?
więcej o Fact-checking: komu to potrzebne? Warsztaty online o dezinformacji dla studentów - 25 marca (poniedziałek), g. 17.00
Zapraszamy do udziału w seminarium<span lang='en'>  "Common New Agendas in Turbulent International Environments – German & Polish approaches towards the Eastern Partnership region",  </span> 18 marca (poniedziałek)

W imieniu organizatorów: prof. dr Andrei Gawrich z Uniwersytetu Justus Liebig w Giessen oraz prof. Magdaleny Góry z Instytutu Studiów Europejskich UJ zapraszamy do udziału w seminarium online "Common New Agendas in Turbulent International Environments – German & Polish approaches towards the Eastern Partnership region" .
Seminarium odbędzie się w poniedziałek, 18 marca, w godz. 9.00-15.45.
więcej o Zapraszamy do udziału w seminarium "Common New Agendas in Turbulent International Environments – German & Polish approaches towards the Eastern Partnership region", 18 marca (poniedziałek)

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? A może planowałeś rozpocząć pracę za granicą? Chcesz dołączyć do Koła Naukowego Europeistyki UJ?

Przyjdź na szkolenie na temat praktyk w instytucjach unijnych, zorganizowane przez KNE UJ 12 marca (wtorek), o godz. 19.00, w sali 010, budynek WSMiP.
więcej o Szkolenie Koła Naukowego Europeistyki UJ na temat praktyk w instytucjach unijnych
Wielkanocna zbiórka dla dzieci z domu dziecka! 4 marca - 5 kwietnia

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Sekcja Działalności Charytatywnej KNE UJ wraz z Global Observer organizuje zbiórkę dla dzieci z domu dziecka!

Co zbieramy?
Słodycze, planszówki, zabawki, ale także rzeczy własnoręcznie robione, np. pocztówki lub kartki z życzeniami.
więcej o Wielkanocna zbiórka dla dzieci z domu dziecka! 4 marca - 5 kwietnia