Wiadomości

Wiadomości

W tym roku po raz kolejny korytarz na piątym piętrze został udekorowany plakatami stworzonymi przez studentów pierwszego roku studiów europejskich w ramach kursu Academic English.
więcej o Wystawa plakatów studentów kursu Academic English z pierwszego roku studiów europejskich
Seminarium 'New Narratives for a Damaged Planet:  Humanities and Social Sciences Perspectives on the Climate Crisis’ - relacja z wydarzenia

16 i 17 listopada na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się seminarium Coimbra Group Social Sciences and Humanities Working Group zatytułowane ‘New Narratives for a Damaged Planet: Humanities and Social Sciences Perspectives on the Climate Crisis’.
więcej o Seminarium 'New Narratives for a Damaged Planet: Humanities and Social Sciences Perspectives on the Climate Crisis’ - relacja z wydarzenia

Dziesiąta rocznica powstania programu Joint MA in International Relations: Europe from the Visegrad Perspective została uczczona międzynarodową konferencją naukową, która odbyła się na Uniwersytecie w Peczu, 10 listopada 2023 r.
więcej o 10 lat programu Joint MA in International Relations: Europe from the Visegrad Perspective

Spotkanie odbędzie się w godz. 9.00-10.30 w budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, ul. Reymonta 4, s. 333 (III piętro)
więcej o Zapraszamy na otwarte konsultacje w projekcie: Razem poprzez kulturę. Integracja mniejszości w Krakowie. 17 listopada (piątek) 2023 r.
Pierwsze teksty z najnowszego numeru PWPN są już dostępne online

Można już zapoznać się z pierwszymi publikacjami z tegorocznego wydania czasopisma PWPM - Problemy Współczesnego Prawa Międzynarodowego, Europejskiego i Porównawczego.
więcej o Pierwsze teksty z najnowszego numeru PWPN są już dostępne online