Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Relacja ze spotkania studentów ISE UJ z Piotrem Michałowskim, wiceprezesem <span lang='en'>European Network of Cultural Centres (ENCC)</span>

Relacja ze spotkania studentów ISE UJ z Piotrem Michałowskim, wiceprezesem European Network of Cultural Centres (ENCC)

Jak zarządza się projektami europejskimi w dziedzinie kultury i dziedzictwa? Jak pozyskać fundusze unijne oraz zaplanować własny projekt?
Przeczytajcie relację naszego studenta z zajęć, podczas których Piotr Michałowski, wiceprezes European Network of Cultural Centres, opowiadał o tych i wielu innych kwestiach związanych z tematyką kultury i dziedzictwa.
więcej o Relacja ze spotkania studentów ISE UJ z Piotrem Michałowskim, wiceprezesem European Network of Cultural Centres (ENCC)
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dr Karoliną Czerska-Shaw w <span lang='en'>London School of Economics Migration, Conflict and Crisis Research Podcast</span>

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dr Karoliną Czerska-Shaw w London School of Economics Migration, Conflict and Crisis Research Podcast

Dr Karolina Czerska-Shaw była gościem podcastu LSE Migration, Conflict and Crisis Research Podcast, prowadzonego przez prof. Lucindę Platt.

Wraz z dr Luke’em Cooperem z LSE Conflict and Civicness Research Group rozmawiają na temat roli sieci obywatelskich we wspieraniu ukraińskich uchodźców i uchodźczyń w Polsce.
więcej o Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dr Karoliną Czerska-Shaw w London School of Economics Migration, Conflict and Crisis Research Podcast
Relacja z zajęć terenowych studentów ISE UJ w Żydowskim Muzeum Galicja

Relacja z zajęć terenowych studentów ISE UJ w Żydowskim Muzeum Galicja

Przeczytajcie relację naszej studentki - Weroniki Domańskiej - i obejrzyjcie zdjęcia z zajęć terenowych studentów Instytutu Studiów Europejskich UJ w Żydowskim Muzeum Galicja na Kazimierzu.
więcej o Relacja z zajęć terenowych studentów ISE UJ w Żydowskim Muzeum Galicja
Zapraszamy na debatę fundacji Res Publica z udziałem prof. Magdaleny Góry

Zapraszamy na debatę fundacji Res Publica z udziałem prof. Magdaleny Góry

​13 marca (wtorek), o godz. 16:30, odbędzie się debata pt. "Jak oczyścić Polskę z chaosu" zorganizowana przez fundację Res Publica Nowa.
Spotkanie, towarzyszące publikacji rocznego numeru Res Publiki, odbędzie się w siedzibie fundacji, przy ul. Gałczyńskiego 5 w Warszawie. Będzie również transmitowane na Facebooku Res Publiki Nowej.
więcej o Zapraszamy na debatę fundacji Res Publica z udziałem prof. Magdaleny Góry
<span lang='en'>Lessons from Poland’s democratic resurgence</span> - rozmowa z prof. Magdaleną Górą w radiu WBUR, 7 marca 2024

Lessons from Poland’s democratic resurgence - rozmowa z prof. Magdaleną Górą w radiu WBUR, 7 marca 2024

Zapraszamy do wysłuchania / przeczytania transkrypcji audycji pt. "Lessons from Poland’s democratic resurgence", która ukazała się wczoraj w programie On point na antenie bostońskiego radia WBUR.

Prof. Magdalena Góra z naszego Instytutu w rozmowie z Meghną Chakrabarti opowiada o demokratycznych przemianach w Polsce.
więcej o Lessons from Poland’s democratic resurgence - rozmowa z prof. Magdaleną Górą w radiu WBUR, 7 marca 2024