PRAKTYKI STUDENCKIE / WOLONTARIAT w Europa Nostra Heritage Hub w Krakowie

Zapraszamy osoby, które interesują się dziedzictwem, dyplomacją kulturalną i/lub działaniami public relations do odbycia praktyki/wolontariatu w Europa Nostra Heritage Hub w Krakowie.
więcej o PRAKTYKI STUDENCKIE / WOLONTARIAT w Europa Nostra Heritage Hub w Krakowie
Zapraszamy do składania aplikacji do Szkoły Letniej Europaeum!

W tym roku uczestników gościć będzie University of St Andrews w Szkocji, w dniach 27-31 sierpnia 2024. Rekrutacja trwa do 2 kwietnia. Zapraszamy do udziału studentki/studentów studiów magisterskich lub doktoranckich.
więcej o Zapraszamy do składania aplikacji do Szkoły Letniej Europaeum!

W imieniu Instytutu Studiów Europejskich, Zakładu Studiów Polsko-Ukraińskich UJ, Kolegium Europy Wschodniej, Koła Naukowego Europeistyki oraz Koła Naukowego "Wernyhora" serdecznie zapraszamy na spotkanie z ukraińską pisarką, Kseną Tsyganchuk we wtorek, 27 lutego, o godz. 16.30, w sali 010 budynku WSMiP przy ul. Reymonta 4.
więcej o Zapraszamy na spotkanie z pisarką Kseną Tsyganchuk - 27.02 (wtorek), g. 16.30, s. 010

W piątek, 12 stycznia, studenci i doktoranci Instytutu Studiów Europejskich UJ spotkali się na międzynarodowej konferencji dotyczącej szeroko rozumianej tematyki dziedzictwa. Wydarzenie, współorganizowane przez Koło Naukowe Europeistyki UJ, towarzyszyło projektowi prof. Kingi Anny Gajdy pt. "The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe."
więcej o Relacja z konferencji studencko-doktorackiej (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe
Ruszyła rekrutacja do programu <span lang='en'> MA in East European and Eurasian Studies. </span>

Ruszyła rekrutacja do programu MA in East European and Eurasian Studies.

Do 14 marca do godz.13:00 można składać aplikacje do programu studiów magisterskich: MA in East European and Eurasian Studies (MIREES) na rok akademicki 2024/2025.

Program prowadzony jest wspólnie przez Uniwersytet Boloński, Uniwersytet Witolda Wielkiego w Kownie oraz Uniwersytet w Zagrzebiu. Uniwersytet Jagielloński uczestniczy w programie jako partner w wymianie akademickiej.
więcej o Ruszyła rekrutacja do programu MA in East European and Eurasian Studies.