Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instytut

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy administracyjni

mgr inż. Monika Nowak - kierownik administracji

p. 536
tel.: 12 663 29 80
e-mail: monika.a.nowak@uj.edu.pl

mgr Dorota Krętkowska

p. 537
tel.: 12 663 29 88
e-mail: dorota.kretkowska@uj.edu.pl

mgr Izabela Fulanty

p. 537
tel.: 12 663 29 87
e-mail: izabela.fulanty@uj.edu.pl

mgr Marta Bucewka

p. 534
tel.: 12 663 29 70
e-mail: marta.bucewka@uj.edu.pl

mgr Anita Nitoń

p. 535
tel.: 12 663 29 77
e-mail: anita.niton@uj.edu.pl

dr Karolina Czerska-Shaw - Programme Coordinator

room 531
tel.: 12 663 27 78
e-mail: karolina.czerska@uj.edu.pl

więcej o dr Karolina Czerska-Shaw - Programme Coordinator

mgr inż. Monika Nowak - Head of Administration/Administrative and Financial Manager

room 536
tel.: 12 663 29 80
e-mail: monika.a.nowak@uj.edu.pl

​mgr Dorota Krętkowska Administration and Registrar/Student Adviser

room 537
tel.: 12 663 29 88
e-mail: dorota.kretkowska@uj.edu.pl

​mgr Svetlana Baranova Communications and Promotions Specialist

room 541
tel.: 12 663 27 83
e-mail: svetlana.baranova@uj.edu.pl

​mgr Paulina Pilipiuk Study Trip Organiser /Student Adviser

room 539
tel.: 12 663 27 97
e-mail: paulina.pilipiuk@uj.edu.pl

mgr Sylwia Boryka - Administrative and Financial Manager

room: 540
tel.: 12 663 27 82
e-mail: sylwia.boryka@uj.edu.pl

mgr Ela Baran - Administration and Registrar

room: 539
tel.: 12 663 27 80
e-mail: elzbieta.baran@uj.edu.pl

​mgr Dorota Krętkowska Administration and Registrar/Student Adviser (PADOVA; STRASBOURG)

room: 537
tel.: 12 663 29 88
e-mail: dorota.kretkowska@uj.edu.pl

mgr Svetlana Baranova - Communications and Promotions Specialist

room: 541
tel.: 12 663 27 83
e-mail: svetlana.baranova@uj.edu.pl

​mgr Paulina Pilipiuk Study Trip Organiser /Student Adviser

room: 539
tel.: 12 663 27 97
e-mail: paulina.pilipiuk@uj.edu.pl

​mgr Rafał Rzepecki Academic Advisor for BA & MA Programmes

room: 541
tel.: 12 663 27 98
e-mail: rafal.rzepecki@uj.edu.pl